SIECI RYBACKIE

SIECI DLA RYBAKÓW

Sieć rybacka to najpowszechniej wykorzystywane narzędzie wykorzystywane do masowego połowu ryb. Typowo taka sieć wykonana jest z włókien zaplecionych w strukturę o kształcie kraty. Współcześnie do jej wykonania najczęściej stosuje się cienkie stylonowe lub nylonowe nici, chociaż sieci wykonane z materiałów organicznych takich jak wełna czy jedwab też były do niedawna popularne i nadal można je spotkać.
W zależności od sposobu rozstawiania, przeznaczenia i budowy można wyróżnić kilka rodzajów sieci. Do najchętniej stosowanych należą drygawice, niewody i wontony, które można używać zarówno do małych łowów lokalnych jak i do dużych połowów przemysłowych.
Dobrze wykonana sieć rybacka charakteryzuje się trwałością jak i efektywnością. Odpowiednio zapleciony materiał poddawany rozsądnemu wykorzystaniu może wytrzymać długie lata. Ponadto, dobrze dobrany rodzaj sieci, a także jej długość i wielkość oczek pozwalają zmaksymalizować ilość udanych połowów tym samym zaoszczędzając czas i pieniądze rybakom.
Siatki rybackie to jedno z najczęściej stosowanych narzędzi wśród rybaków, którym zależy na masowym i precyzyjnym połowie ze zbiornika o konkretnych parametrach. Mimo, że sieć jest stosunkowo prostym narzędziem, które w pierwotnej formie było wykorzystywane już w czasach starożytnych, to posiada ona wielką moc, którą należy dzierżyć z rozsądkiem.
Prezentowane sieci rybackie dostępne są w ciągłej sprzedaży. Zamówienia można składać telefonicznie jak również poprzez email. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin. Jeśli nie wiesz jaką sieć wybrać - Skontaktuj się z nami telefonicznie. Chętnie pomożemy w wyborze właściwej siatki. Oferujemy zarówno różne długości, a także różne rozmiary oczek. Na zamówienie dostępne są także indywidualne rozmiary.

DRGAWICA ALIGATOR

Sieci drygawice produkcja skandynawska. Siatki są nowe, trzy warstwowe obciążenie w sznurku, bojka również w sznurku, materiał z którego jest wykonana to plecionka stylonowa. Różne rozmiary oczek od 3cm do 7cm wedle życzenia wysokość siatki około 160cm dł. około 30m.

DRGAWICA STYLONOWA

Sieć typu drygawica produkcja chińska. Siatki są nowe trzy warstwowa obciążenie w sznurku, bojka tak samo w sznurku, materiał z którego jest wykonana to plecionka stylonowa. Różne rozmiary oczek od 3 cm do 7 cm wedle życzenia. Wysokość siatki około 150 cm dł. około 30m

WŁOK NIEWÓD

Sieć rybacka typu włok niewód - sieci ciągnione wysokość siatki ok 2 m wielkość oczek 2,5 cm. Niewód stosowany jest do połowów na jeziorach, i stawach hodowlanych. Wysokiej jakości sieć dla rybaków. Długość w zależności od zamówienia 10, 15, 20, 25,30m itd. Podana cena dotyczy metra bieżącego nowej kompletnej sieci.

WŁOK NIEWÓD 1,5m

Siatka rybacka typu włok niewód - sieć ciągniona wysokość siatki ok 1,5m m wielkość oczek 2 cm długość około 15m. Koszt nowej takiej sieci nie jest wysoki, z pewnością posłuży wiele lat. Materiał z którego wykonana jest sieć nie chłonie wody co ułatwia przeciąganie na zbiorniku wodnym. Niewód stosowany jest do przeciągania na stawach, jest to odpowiednia alternatywa dla osób które posiadają swój staw a nie chcą wydawać dużo pieniędzy na profesjonalne sieci ciągnione używane na stawach hodowlanych.

WONTON STYLONOWY

Sieć dla rybaków typu Wonton produkcji skandynawskiej. Sieci fabrycznie nowe. Zarówno obciążenie jak i bojka są w sznurku. Wykonane z plecionki stylonowej. Sieci o różnych rozmiarach oczek od 3 cm do 7 cm w zależności od zapotrzebowania. Wysokość siatki około 180cm dł. około 30m.

WONTON ŻYŁKOWY

Sieć rybacka typu Wonton wyprodukowane w Chinach. Siatki są fabrycznie nowe obciążenie w sznurku, bojka pianka, wykonany z wysokiej jakości żyłki. Sieci posiadają różne rozmiary oczek od 3 cm do 8 cm wedle życzenia. Wysokość siatki około 180cm dł. około 50m

Masz pytania? Zadzwoń:  +48 579 371 312

Mocne sieci rybackie

trwałe i skuteczne
Od początku naszej działalności w tej branży stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas sieci i pełną satysfakcję klientów. Przez wiele lat działalności dokładnie poznaliśmy niemalże wszystkie dostępne na rynku produkty, dzięki czemu bez cienia skromności możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy. Oferowane przez nas sieci dla rybaków są najlepsze w swojej klasie i bezkonkurencyjne cenowo. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak działamy!
Jeśli szukasz sprawdzonych i mocnych sieci rybackich w dobrej cenie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Sprzedajemy tylko sprawdzone i rzeczywiście skuteczne siatki. Nie oferujemy wszystkiego jak leci. Mamy tylko wyselekcjonowane produkty, bazując na współpracy ze stałymi klientami, którzy wraz z rozwojem swoich hodowli regularnie do nas wracają. Wracają bo doceniają najwyższą jakość. Jest to dla nas najwyższa rekomendacja i nieustannie dokładamy starań aby nasze produkty zaspokajały potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie będąc bezpośrednim dystrybutorem oferowanych sieci możemy zaoferować najlepsze ceny.
Nasze sieci wykorzystywane są w gospodarstwach rybackich na terenie całego kraju. Zaopatrujemy również osoby prywatne. Z powodzeniem wykorzystywane są na jeziorach, stawach ale również też rzekach i innych akwenach wodnych. Stosowane we wszystkich warunkach atmosferycznych, również do łowienia pod lodem. Stanowią doskonały kompromis pomiędzy wysoką jakością, a niską ceną. Są tanie, a zarazem wytrzymałe i doskonale spełniają swoje zadanie.

Sieci rybackie na jeziora

stawy i rzeki
Sprzedawane przez naszą firmę sieci rybackie bardzo często wykorzystywane są do odławiania ryb zarówno na jeziorach , sztucznych zbiornikach jak i stawach hodowlanych. Najbardziej bogate "złoża rybackie" w jeziorze znajdują się w części przybrzeżnej do głębokości 2-5m czyli do głębokości docierania promieni słonecznych. To w tej części zbiornika wodnego znajduje się najwięcej gatunków ryb.

Należy jednak pamiętać, że w zależności od wydajności akwenu oraz od prowadzonej gospodarki rybackiej - ryby z jeziora z wykorzystaniem siatek rybackich można odławiać na różnych głębokościach. Dlatego tak ważne jest aby wybrać odpowiednie i niezawodne sieci.

Jaka sieć na jeziora?

lub inne akweny
Jeśli nie wiesz jaką sieć rybacką wybrać do odławiania ryb z konkretnego zbiornika wodnego – bez wahania skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy w wyborze właściwego produktu.

Masz pytania? Zadzwoń:  +48 579 371 312