SIATKI RYBACKIE

WYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE

Na sieciach rybackich

znamy się doskonale

Od ponad 6 lat z powodzeniem sprzedajemy wszelkiego rodzaju sieci rybackie zarówno w Polsce jak i za granicą. Przez ten czas udało się nam obsłużyć bardzo wielu klientów, z których większość jest z nami do dzisiaj. To między innymi dla nich postanowiliśmy uruchomić stronę internetową, aby łatwiej i wygodniej można było poznać naszą ofertę i zamówić produkty.

Od początku działalności zawsze stawialiśmy na najwyższą jakość produktów oraz na najwyższą jakość obsługi klientów. Przez lata działalności poznaliśmy tą branże od podszewki jak i praktycznie wszystkie produkty dostępne na rynku. Dlatego też bez cienia skromności możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy, a oferowane przez nas sieci dla rybaków są najlepsze w swojej klasie i bezkonkurencyjne cenowo. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak działamy!

Siatki rybackie

bezpośredni importer

Oferowane przez nas siatki stanowią doskonały kompromis pomiędzy wysoką jakością, a niską ceną. Są tanie, a zarazem wytrzymałe i doskonale spełniają swoje zadanie. Sprzedajmy tylko sprawdzone i skuteczne produkty, które sprostają wszelkim wymaganiom. Nasze siatki rybackie stosowane są zarówno przez osoby prywatne jak również przez duże gospodarstwa rybne.

Jesteśmy bezpośrednim importerem co gwarantuje, że kupując u nas zawsze możesz być pewny, że kupujesz w najlepszej cenie. Obsługujemy zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych. Oferowany przez nas towar jest w ciągłej sprzedaży – dostępny od ręki.
Jesteśmy elastyczni i w przypadku większych zamówień dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

Masz pytania? Zadzwoń:  +48 733 817 880